Opinie Zwiedzających

Grupa wycieczkowa

Pani Lilla Mędrek-Oktawiec to godny polecenia przewodnik po Krakowie. Podczas organizacji wycieczki pomaga dosłownie we wszystkim. Dopracowuje najdrobniejsze szczegóły. Odpowiada na wszystkie telefony, co jest nieocenione podczas wycieczek z projektu „Poznaj Polskę”. Jej cenne rady rozwiązują wiele problemów związanych z wyjazdem.
Potrafi opowiadać w tak ciekawy sposób, że nawet najbardziej znudzeni uczniowie zaczynają słuchać. Doskonale wie, co może zainteresować daną grupę. Dostosowuje opowieści, legendy, anegdoty do wieku uczniów.
Jeśli kiedykolwiek pojadę jeszcze z uczniami do Krakowa, to wyłącznie z panią Lillą.

Agata Magnowska

Grupa wycieczkowa

Od wielu lat korzystam z usług Pani Lilki. Osoba bardzo komunikatywna, z pasją wykonuje swoją pracę. W sposób rzeczowy, w zależności od grupy wiekowej, przybliża historię. Bardzo pomocna również w organizacji wycieczki - mogłam wielokrotnie liczyć na pomoc w zorganizowaniu noclegu czy wyżywienia. Pozdrawiam serdecznie i życzę wszelkiej pomyślności w pracy i życiu osobistym.

Małgorzata Szablewska

Grupa wycieczkowa

Pani Przewodnik bardzo ciekawie przybliżyła nam historię Wawelu. A zwiedzanie wystawy arrasow krolewskich na długo pozostanie w naszej pamięci. Dziękujemy.

Grupa młodzieży z Liceum Sztuk Plastycznych w Rypinie

Grupa wycieczkowa

W dniach 16-19.09.2021 r. organizowaliśmy wycieczkę „Kraków, Tyniec, Częstochowa - Pielgrzymka Ludzi Pracy”. Podczas zwiedzania Krakowa i Tyńca przewodniczką była Pani Lilla Mędrek-Oktawiec. Pomimo, że wycieczka odbywała się w czasie pandemii, to Pani Lilla
wykazała się dużym profesjonalizmem, cierpliwością, niewyczerpaną bazą wiedzy oraz wyrozumiałością. Choć pogoda nie zachęcała do zwiedzania, udało się nam w pełni zrealizować bardzo bogaty program wycieczki przygotowany przez biuro podróży Seve-Travel.
Dobrze, że są ludzie, dla których praca jest ich pasją. Jeżeli będzie możliwość kolejnego wyjazdu do Krakowa, to tylko z Panią Lillą.
Dziękując życzymy wielu sukcesów w życiu zawodowym i osobistym

Organizacja Międzyzakładowa Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A

Grupa wycieczkowa

Serdecznie polecam panią Lillę jako przewodnika po Krakowie. Zorganizowała ona dla mojej 48 osobowej grupy ósmoklasistów przepiękny spacer po Krakowie, połączony ze zwiedzaniem najciekawszych punktów tego historycznego miasta. Wiedza, sposób przekazywania wiadomości i temperament naszej przewodniczki docenili moi uczniowie.
Jeżeli kiedyś jeszcze będę odwiedzać Kraków to z pewnością skorzystam z usług przewodnickich pani Lilliany.
Pozdrawiam serdecznie Joanna Berndt

Joanna Berndt

Osoba prywatna

Świetny przewodnik. Gwarancja dobrej zabawy i ciekawie spędzony czas. Polecamy każdemu kto chce pogadać o historii i życiu.

Elżbieta Semmerling

Grupa rodzinna

Najlepszy przewodnik po Krakowie, opowiada bardzo ciekawie i jest bardzo pomocna w organizacji pobytu. POLECAMY !!!!

Akna Akzcorm

Grupa rodzinna

Spędziliśmy z panią Lillą 4 godziny, a chciałoby się cały dzień... Wiedza, poczucie humoru i umiejętność opowiadania o Krakowie (i nie tylko) zasługują na wielkie uznanie.
Pani Lilla dostosowuje program, przekaz, a nawet tempo spacerowe do grupy. Opowiada tak ciekawie, że czas mija bardzo szybko!
Podziwiamy za szeroką wiedzę o historii, literaturze i sztukach plastycznych, a także tradycjach i kulturze Polski i krajów europejskich. Polecamy Panią Przewodnik każdemu, kto chce się zakochać w Krakowie lub po prostu miło spędzić w nim czas.

Anna Rosłaniec

Grupa wycieczkowa

W dniach 16-17.09.2021 pilotując grupę 56 seniorów-emerytów z Bogdanki, już kolejny raz korzystałem z usług przewodnickich Pani Lilli Mędrek-Oktawiec. Mogę śmiało powiedzieć, że Pani Lilla zna perfekcyjnie Kraków i prawie wszystkie jego zakamarki. O Krakowie, jego mieszkańcach i niezwykłych zabytkach może opowiadać bez końca. Jest jednym najweselszych przewodników jakich poznałem, potrafi magicznym Krakowem zainteresować zarówno dzieci jak i seniorów.
Szczerze polecam.

Mirosław Zagórski

Osoba prywatna

Najlepszy przewodnik w Krakowie. Największa wiedza, najlepszy dowcip. Wydaje się jakby znała historię każdego kamienia w grodzie Kraka. Polecam.

Grzegorz K