O mnie

Lilla Mędrek-Oktawiec

Jestem licencjonowanym przewodnikiem miejskim po Krakowie, pilotem wycieczek oraz przewodnikiem terenowym po Ojcowskim Parku Narodowym.

Oprowadzam po oddziałach Muzeum Narodowego i Muzeum Historycznego Miasta Krakowa - w tym po Fabryce Oskara Schindlera i Podziemiach Rynku, po ekspozycjach Zamku Królewskiego na Wawelu (Komnaty, Wawel Zaginiony, Skarbiec i Zbrojownia, Sztuka Wschodu).

Ukończyłam także kurs wychowawcy-opiekuna wypoczynku dzieci i młodzieży.Na spacer królewskim traktem, śladami monarchów i królów Ducha zapraszam turystów indywidualnych i grupy zorganizowane - zarówno dzieci i młodzież szkolną, jak i pielgrzymów.

 

Dane firmy:
Biuro Turystyczne "Vade Mecum" Lilla Mędrek-Oktawiec
ul.Kamionka 5 / 6A
31-586 Kraków
NIP 676-159-08-86

Legitymacja przewodnika , Legitymacja pilota wycieczek , Legitymacja przewodnika po Ojcowskim Parku Narodowym , Certyfikat MHK Fabryka Schindlera , Dyplom Marszałka Województwa Małopolskiego , Certyfikat MHK Podziemia Rynku , Zaświadczenie o ukończeniu Kursu wychowawców , Zaświadczenie o ukończeniu Kursu Kierowników wycieczek szkolnych , Zaświadczenie o ukończeniu Kursu Kierowników wypoczynku , Podziękowanie , Podziękowanie